Nahoru
Domů Objednat Aktuálně O nás Poskytujeme Mapa Ceník Recept Registrace Napište nám 
Přejít do Objednávacího systému »

MUDr. Renata Šimjáková

praktická lékařka pro dospělé

Přátelství 370/25
Praha 10 - Uhříněves, 104 00  mapa»
tel. : 777 899 961

Zpět

O nás

MUDr. Renata Šimjáková

praktická lékařka

Jsem lékařka se specializovanou způsobilostí v oboru všeobecné praktické lékařství. Po studiu na pražském gymnáziu jsem studovala na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze.

Promovala jsem v roce 2014. Následně jsem působila v Ordinaci Karlín. V rámci specializační přípravy jsem absolvovala řadu odborných stáží na pražských klinikách, klinickou interní praxi jsem získala na 3. Interní klinice VFN a 1.LF UK. Atestaci v oboru všeobecné praktické lékařství jsem složila v roce 2017.

Současně pracuji pro internetovou poradnu ulekare.cz a vyučuji studenty 4. ročníku medicíny na Ústavu všeobecného lékařství 1.LF UK. Od roku 2015 jsem součástí organizačního týmu Oxfordské studie ALICE v České republice, která se zabývá léčbou chřipkového onemocnění. Jsem členkou České lékařské komory, Sdružení praktických lékařů České republiky, České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně a členka Mladých praktiků. Pravidelně se účastním odborných konferencí a kongresů.

V roce 2018 jsem úspěšně absolvovala roční kurz Základy pracovního lékařství na Institutu postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví.

Od 1.2.2018 jsem převzala praxi v Uhříněvsi po MUDr. Bohuslavě Fialové. Její odkaz, vybudované dobré jméno a příjemné prostředí pro všechny pacienty je pro mě obrovským závazkem a motivací do další práce.


MUDr. Bohuslava Fialová

praktická lékařka


MUDr. Veronika Jurašeková

praktická lékařka

Promovala na 1.Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze v roce 2021.

Od října 2021 nastoupila na rezidenční místo do ordinace v Uhříněvsi a zahájila specializační přípravu v oboru všeobecné praktické lékařství.

V současné době absolvuje povinné stáže a zároveň ordinuje v ordinaci.

Dana Fröhlichová

všeobecná zdravotní sestra